Układamy i uczymy się.
Układamy i uczymy się.

press to zoom
Nauka tkwi też w historii.
Nauka tkwi też w historii.

press to zoom
Teatr prowadzi do nauki.
Teatr prowadzi do nauki.

press to zoom
Układamy i uczymy się.
Układamy i uczymy się.

press to zoom
1/9
Wycieczki edukacyjne czy spacer po mieście ?
 

Spacer po mieście będzie okazją do spotkania z historią miasta, w którym żyjecie, a dodatkowo niezapomnianą przygodą edukacyjną. Można poznać swoje miasto czytając książki, można również wirtualnie, Googlując wiadomości, ale Wycieczki edukacyjne to oferta jedyna w swoim rodzaju. Treści merytoryczne zostały połączone z zabawą, teatralizacją, aktywnością uczestników, elementami gry miejskiej. 60 minut wycieczki pozwoli przenieść się w odległe czasy i dotknąć historii.

Dostosowane do wieku dzieci i podstawy programowej

Tematy wycieczek przygotowane są zgodnie z podstawą programową nauczania wczesnoszkolnego dla dzieci w wieku 5-9 lat. Każdy temat możemy jednak dostosować do grupy wiekowej w miarę zainteresowania nauczyciela. Dotyczą wiedzy historycznej i wiedzy o społeczństwie w podziale na tematy dla starszych przedszkolaków, uczniów klas 0, I, II, III. Tematyka twojego miasta, twojej dzielnicy jest każdemu szczególnie bliska - poznaj ją z dziećmi właśnie na naszych wycieczkach.

Wycieczki są dostepne dla klas integracyjnych 

(sprawdź tematy wycieczek) i nie dyskryminują dzieci uboższych.

Wszystkie ścieżki prowadzą do nauki

Aktywna nauka - to hasło przewodnie wycieczek edukacyjnych. Ciekawe tematy dotyczące nauk przyrodnicznych i historii twojego miasta, twojej najbliższej okolicy, legend, zwyczajów, ważnych bohaterów i wydarzeń są na wyciągnięcie dłoni, wystarczy tylko zamówić wycieczkę. Wybierz temat wycieczki i napisz do nas. Jeśli nie znalazłeś interesującego tematu, skontaktuj się z nami, a przygotujemy taką wycieczkę bezpłatnie. 

Powtórka wiadomości to zabawa

Jak ciekawie podsumować wycieczkę, utrwalić wiedzę i powtórzyć przerobiony materiał? Wykorzystaj karty do wycieczek - materiał dydaktyczny przygotowany w formie aktywnej i rozrywkowej, ulubionej przez dzieci.  

Zadania dotyczące wiedzy prezentowanej na wycieczce to rebusy, rysunki, zagadki, ciekawostki, zgadywanki. Kartę do wycieczki otrzymuje nauczyciel dla każdego dziecka i może ją wykorzystać jako zadanie domowe lub pomysł do przygotowania i poprowadzania zajęć tematycznych w przedszkolu lub w klasie.